Mckennie pranë largimit nga Juventusi

Futboll

Mckennie pranë largimit nga Juventusi

Më: 27 janar 2023 Në ora: 16:16
Mckennie

Mckennie pranë largimit nga Juventusi, vjen oferta 30 milionë euro nga Premier League!

Weston Mckennie është shumë pranë lamtumirës me Juventusin në këtë merkato janari.

Mesfushori amerikan, mund largohet nga Italia për të vazhduar karrierën në Premier League.

Leeds, Arsenal dhe Aston Villa janë në garë për shërbimet e mesfushorit të Juventusit

Sipas “Calciomercato”, orëve të fundit janë rritur kontaktet me e 24-vjeçarit me Leeds duke ju afruar shumë një akordi.

Shuma që dëshiron “zonja e vjetër”, për ta lënë të lirë Mckennie është midis 30 deri në 35 milionë euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat