Partizani dhe Erzeni ndryshojnë orarin

Futboll

Partizani dhe Erzeni ndryshojnë orarin

Më: 28 janar 2023 Në ora: 16:56
Partizani dhe Erzeni ndryshojnë orarin

Ndryshon sërish kalendari i javës së 19-të të kampionatit shqiptar.

FSHF ka njoftuar se sfida Partizani-Egnatia, e programuar për tu luajtur të hënën në orën 16:00 në Kompleksin Partizani do të ndryshojë orar.

Përballja mes kryeqytetasve dhe miqve nga Rrogozhina do të luhet të hënën në orën 19:00 në të njëjtin stadium.

Pas ndryshimit të orarit Erzeni-Vllaznia, konfirmohet një tjetër ndryshim në kalendarin e javës së 19-të të Abissnet Superiore.

ABISSNET SUPERIORE, JAVA E 19-TË

E DIEL 29/01/2023

KUKËSI-TIRANA ORA 13:00

BYLIS-KASTRIOTI ORA 13:00

E HËNË 30/01/2023

LAÇI-TEUTA ORA 13:00

PARTIZANI-EGNATIA ORA 19:00

ERZENI VLLAZNIA ORA 19:00

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat