Xhuliano Skuka e sheh ndeshjen nga tribuna

Futboll

Xhuliano Skuka e sheh ndeshjen nga tribuna

Më: 28 janar 2023 Në ora: 18:33
Xhuliano Skuka

Xhuliano Skuka e sheh ndeshjen e parë nga tribuna si lojtar i Metz.

Sulmuesi shqiptar pritej që ta niste edhe si titullar, pasi nuk ka pasur shumë vështirësi në përshtatje dhe ambientim, teksa ka jetuar në Francë më parë.

Por ish-sulmuesi i Partizanit nuk gjendet as në stol për ndeshjen e sotme ndaj Valencienes.

Duket se Skuka do të ketë ende punë për të bindur trajnerin në stërvitje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat