Haaland mban syze që filtrojnë dritën blu dhe fik Wi-Fi gjatë natës

Futboll

Haaland mban syze që filtrojnë dritën blu dhe fik Wi-Fi gjatë natës

Më: 28 janar 2023 Në ora: 21:27
Erling Haaland

Erling Haaland foli për zakonet që e ndihmojnë atë të flejë më mirë.

Sulmuesi i Manchester City ka zbuluar se shpesh mban syze që filtrojnë dritën blu që vjen nga ekranet e smartfonëve apo kompjuterëve për ta ndihmuar atë të flejë më mirë. Për të njëjtën arsye, ai fik Wi-Fi gjatë natës.

“Jam shumë i fokusuar te gjumi.

Ndoshta gjëja më e rëndësishme në jetën time është gjumi”, tha norvegjezi. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat