Formacionet zyrtare Laçi - Teuta

Futboll

Formacionet zyrtare Laçi - Teuta

Më: 31 janar 2023 Në ora: 12:14
Formacionet zyrtare Laçi - Teuta

Laçi pret në shtëpi Teutën në sfidën e javës së 19-të të Superiores me të dyja skuadrat që i interesojnë vetëm tre pikët.

Kurbinasit duan të lënë pas zonën e ftohtë të mbijetesës teksa kanë hedhur sytë nga Europa.

Nga ana tjetër, durrsakët po kalojnë një moment të mirë nën drejtimin e Edi Martinit dhe për këtë arsye duan të arratisen sa më shpejtë nga zona e mbijetesës.

FORMACIONET ZYRTARE:

LAÇI: Dajsinani, Duka, Roganoviç, Velkoski, Ziko, Ujka, Babatunde, Manellari, Mazrekaj, Adeleke, Shkurtaj.

Trajner: Gentian Mezani

TEUTA: Qirko, Jazxhi, Qaqi, Kuros, Marku, Karabeci, Beqja, Kallaku, Kotobelli, L. Vila, Gruda.

Trajner: Edi Martini.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat