Modelja interiste “ngre” temperaturat

Futboll

Modelja interiste “ngre” temperaturat

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 14:38
Modelja interiste “ngre” temperaturat

Modelja interiste “ngre” temperaturat dhe karkion skuadrën e Inzagit para derbit!

Ines Trokia, një prej modeleve më seksi italiane, vijon të dhurojë “show” në rrjetet sociale.

28-vjeçarja, tifoze e skuadrës së Interit, shfaqet më në formë se kurrë, teksa së fundmi ka menduar që t’i “ngrejë” temperaturat me disa poza provokuese nga Nju Jorku.

Modelja shfaqet me të brendshme, ndërsa bien në sy linjat e saj perfekte trupore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat