Drita mposht Liepajan

Futboll

Drita mposht Liepajan

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 16:41
Drita mposht Liepajan

Drita ka zhvilluar ndeshjen e radhës miqësore në tokën turke ku po zhvillon fazën përgatitore.

Skuadra gjilanase është përballur me ekipin nga Letonia, Liepaja të cilën e ka mposhtur me rezultat 3:1.

Ardit Tahiri, Ilir Blakçori dhe Iran Junior kanë qenë realizuesit e golave për skuadrën bardhekaltër.

Kujtojmë që Liepaja është përballur në raundin e parë të Ligës së Konferencës me skuadrën tjetër gjilanase Gjilanin, të cilën e eliminoi pas dy ndeshjeve me rezultat të përgjithshëm 3:2..

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat