Isco kërkohet nga Evertoni, lojtari ‘ëndërron’ Amerikën

Futboll

Isco kërkohet nga Evertoni, lojtari ‘ëndërron’ Amerikën

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 13:12
Isco kërkohet nga Evertoni

Futbollisti spanjoll, Isco ende është lojtar i lirë nga ndërpreja e kontratës me Sevillan.

Ish-ylli i Real Madridit, ishte i vendosur të transferohet tek Union Berlin, megjithatë, ky transferim dështoi në ditët e fundit të janarit.

Isco sipas medieve spanjolle, tani është i lidhur me largimin nga klubi anglez, Everton.

Nga ana tjetër, “AS”kohëve të fundit kishte raportuar se Isco po ‘ëndërron’ transferimin në Amerikë.

Spanjolli thuhet se tashmë është mes Evertonit dhe Amerikës dhe se e ardhmja e tij, do të vendoset shumë shpejtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat