Nagelsmann, tifoz i madh i Gavit

Futboll

Nagelsmann, tifoz i madh i Gavit

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 14:56
Gavi

Menaxheri i Bayern Munichut, Julian Nagelsmann raportohet se është një tifoz i madh i mesfushorit të Barcelonës, Gavi.

Strategu gjerman sipas medieve është duke e monitoruar talentin e katalonasve.

Gavi, i cili po bën një sezon të madh me skuadrën e Xavi Hernandez, kontrata e tij ende nuk është regjistruar në administratën e La Ligës dhe ‘Bavarezët’ janë hedhur në sulm për të paguar klauzolën e vjetër të lirimit prej 50 milionë eurosh në mënyrë që të firmosin me spanjollin.

Ndryshe, lojtari thuhet se nuk wshtw duke e menduar largimin nga ‘Camp Nou.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat