Rrahmani në formacionin e javës në Serie A

Futboll

Rrahmani në formacionin e javës në Serie A

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 18:16
Rrahmani në formacionin e javës në Serie A

Amir Rrahmani është zgjedhur nga SofaScore në formacionin e javës 21-të në Serie A.

Napoli triumfoi në fundjavë ndaj Spezias me rezultat 3:0, teksa Rrahmani ishte ndër më të mirët në fushën e lojës.

Përveç Rrahmanit, në këtë formacion është edhe Kvaratskhelia dhe Osimhen të Napolit.

Nota e Rrahmanit ishte 7.8.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat