SEE-Talents me Sons of Soccer Academy nga Gjermania organizojnë kamp të veçantë 

Futboll

SEE-Talents me Sons of Soccer Academy nga Gjermania organizojnë kamp të veçantë 

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 20:53
SEE-Talents me Sons of Soccer Academy nga Gjermania organizojnë kamp të veçantë 

SEE-Talents, në bashkëpunim me Sons of Soccer Academy nga Gjermania organizojnë kamp të veçantë vetëm për portier. 

Këtë kamp do ta udhëheq trajneri Maik Kaszemeikat i cili për dy ditë do të punojë me metodat dhe pajisjet me të reja. 

Kampi do të zhvillohet me 14-15 shkurt ne fushën Sopa Sport.

Numri i portierëve do të jetë i limituar teksa kampi do të jetë falas për të gjithë pjesëmarrësit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat