Ish-ylli i Realit dhe PSG-së afër kalimit te Sampdoria

Futboll

Ish-ylli i Realit dhe PSG-së afër kalimit te Sampdoria

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 12:31
Jese Rodriguez

Siç bëhet e ditur nga eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano, skuadra e Sampdorias është afër që të bëjë një goditje të madhe.

Sampdoria është afër që të arrijë marrëveshje për të nënshkruar me ish-yllin e Real Madridit dhe Paris Saint-Germain, Jese Rodriguez.

Rodriguez pritet t’i bashkohet Sampdorias si lojtar i lirë.

Testet mjekësore janë caktuar pasi që lojtari veçse gjendet në Itali.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat