Gjashtë mungesat e mëdha të Shqipërisë kundër Polonisë

Futboll

Gjashtë mungesat e mëdha të Shqipërisë kundër Polonisë

Më: 21 mars 2023 Në ora: 20:15
Shqipëria

Gjashtë mungesat e mëdha të Shqipërisë kundër Polonisë!

Kuqezinjtë do të nisin kualifikueset e Euro 2024 më 27 mars në transfertë kundër Polonisë.

Kjo do të jetë ndeshja debutuese për trajnerin Silvinjo i cili është gati për të ndalur Lewandowskin me shokë.

Por kuqezinjtë kanë disa mungesa të rëndësishme si  Berat Gjimshiti, Ardian Ismajli, Kastriot Dermaku, Adrian Bajrami, Keidi Bare dhe Armando Broja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat