Tottenham kërkon 100 milionë funte për Kane

Futboll

Tottenham kërkon 100 milionë funte për Kane

Më: 22 mars 2023 Në ora: 19:06
Kane

Klubi anglez Tottenham duket se ka hequr dorë nga ylli i tyre, Harry Kane.

Ylli i ‘Tre Luanëve’ është duke u kërkuar nga top-klubet evropian si Manchester United dhe Real Madrid.

Tottenham sipas medieve britanike, kërkon 100 milionë euro për sulmuesin anglez, i cili duket se gjatë verës që po vjen do të bëhet me klub të ri.

“Tottenham kërkon 100 milionë funte për golashënuesin Harry Kane”, shkruajnë mediet në ishull.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat