Reagon presidenti i Federatës polake

Futboll

Reagon presidenti i Federatës polake

Më: 25 mars 2023 Në ora: 11:52
Cezary Kulesza

Presidenti i Federatës së Futbollit të Polonisë ka reaguar përmes llogarisë së tij në “Tëitter” pas humbjes së papritur 3-1 kundër Republikës Çeke.

Cezary Kulesza shkruan se ndeshja nuk supozohej të shkonte në këtë mënyrë, por shton se pret një reagim të shpejtë të skuadrës për përballjen ndaj Shqipërisë.

Nuk supozohej të ishte kështu. Çekët ishin më të mirë sot (dje) dhe ne patën shumë pak raste.

Pres një reagim të shpejtë të hënën”, ka shkruar Cezary Kulesza.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat