Silvinjo i ka ndryshuar psikologjinë!

Futboll

Silvinjo i ka ndryshuar psikologjinë!

Më: 28 mars 2023 Në ora: 17:05
Shqipëria

Silvinjo i ka ndryshuar psikologjinë! Vetëm Kumbulla dhe Hysaj të mërzitur, ja si ishte gjendja e lojtarëve pas Polonisë!

Silvinjo ka tjetërsuar Shqipërinë dhe psikologjinë e lojtarëve.

Kombëtarja ishte fare pranë rezultatit pozitiv me Poloninë në transfertë, por humbën 1-0.

Në fundin e takimit vetëm Kumbulla dhe Hysaj u shfaqën të mërzitur.

Sipas Supersport, gjithë pjesa tjetër e lojtarëve ishin të gëzuar dhe optimist për të ardhmen pasi Silvinjo u kishte treguar se bën një ndeshje të shkëlqyer.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat