Xhaka udhëheq Zvicrën ndaj Izraelit

Futboll

Xhaka udhëheq Zvicrën ndaj Izraelit

Nga: K. G. Më: 28 mars 2023 Në ora: 19:54
Xhaka

Gjithçka është gati edhe përballjen mes Zvicrës dhe Izraelit.

Zviceranët kërkojnë fitoren e dytë rresht, ndërsa Izraeli pas barazimit (1:1) me Kosovës, pretendojnë fitoren e parë në grupin I të kualifikueseve për Kampionatin Evropian 2024.

Kapiteni Granit Xhaka me Zvicrës do të zbarkojnë në fushën në orën 20.45.

Ndeshja luhet në stadiumin në Gjenevë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat