Interi shokohet në “Giuseppe Meazza” 

Futboll

Interi shokohet në “Giuseppe Meazza” 

Nga: K.G. Më: 1 prill 2023 Në ora: 19:55
Pamje nga ndeshja

Interi shokohet në "Giuseppe Meazza", duke pësuar humbje me rezultat 1:0 nga Fiorentina.

Futbollisti Bonaventura në minutën e 53-të, ka shënuar për fitoren e skuadrës së tij.

Humbje e rëndë për Interin dhe rrezikon shumë që të mbetet edhe jashtë katërshes.

Interi renditet në vend të tretë me 50 pikë e Fiorentina është në të tetin me 40 sosh pas 28 jave në Serie A.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat