Një tifoz vdes në tribunë gjatë ndeshjes

Futboll

Një tifoz vdes në tribunë gjatë ndeshjes

Më: 1 prill 2023 Në ora: 20:35
Pamje në tribuna

Një tifoz vdes në tribunë gjatë ndeshjes Schalke-Leverkusen!

Gjatë ndeshjes së së shtunës në Bundesligë mes Schalke dhe Bayer Leverkusen, një tifoz humbi jetën në tribunë.

“Jemi të shkatërruar kur raportojmë se një tifoz u rrëzua në tribunë sot dhe ndërroi jetë pavarësisht tentativave për ringjallje.

U prefsh ne paqe”, tha përmes Twitter klubi i Schalke.

Ndërkohë, Schalke humbi 0-3 nga Bayer Leverkusen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat