Juventusi fiton dhe i afrohet katërshes së madhe

Futboll

Juventusi fiton dhe i afrohet katërshes së madhe

Nga: K. G. Më: 1 prill 2023 Në ora: 22:35
Juventusi

Juventusi ka shënuar fitore me rezultat 1:0 ndaj Veronës, në takimin e javës së 28-të të Serie A. 

Çka është interesant, Juve gradualisht po i afrohet katërshes së madhe.

Futbollisti Kean ka shënuar në minutën e 56-të, që rezultoj me fitore.

Juve është në vend të shtatë me 44 pikë, ka katër me pak se Interi në pozitën e katërt dhe Verona është në të 18-tin me 19.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat