‘Dështaku’ i Realit nuk largohet nga ‘Bernabeu’

Futboll

‘Dështaku’ i Realit nuk largohet nga ‘Bernabeu’

Më: 30 maj 2023 Në ora: 17:41
Eden Hazard

Belgu Eden Hazard nuk dëshiron të largohet nga Real Madridi, pavarësisht vetëm dhjetë paraqitjeve sezonale dhe mungesës së besimit të Carlo Ancelottit.

Sipas ‘AS’ reprezentuesi belg nuk dëshiron të largohet nga ‘Los Blmcos’ as gjatë kësaj verë.

Ish-ylli i Chelsea-s prej kohësh është i lidhur me largimin nga Madridi, megjithatë, belgu insiston të qëndrojë në skuadrën e Ancelottit të paktën edhe një sezon.

Ndryshe, Hazard është duke u monitoruar nga disa klube të njohur evropian përfshirë edhe ish-skuadrën e tij, Chelsea.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat