Vora e ka seriozisht, tre rinovime për ëndrrën “elitë”

Futboll

Vora e ka seriozisht, tre rinovime për ëndrrën “elitë”

Më: 1 qershor 2023 Në ora: 14:21
Vora

Vora e ka seriozisht, tre rinovime për ëndrrën “elitë”.

Duket se Vora kërkon që sezoni i ardhshëm të jetë i suksesshëm, me ëndrrën elitë që vazhdon për skuadrën e Mërgjyshit.

Vora u shpall kampione në Kategorinë e Dytë, teksa menjëherë ka hedhur sytë për t’u ngjitur në Superiore sezonin tjetër dhe për këtë arsye ka rinovuar me tre lojtarë.

Jurgen Vrapi, Argel Avdiu dhe Okseold Sefa kanë hedhur firmat për të qëndruar te Vora deri në vitin 2026.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat