Messi ka dy opsione të reja

Futboll

Messi ka dy opsione të reja

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 18:40
Messi

Sipas AS, 35-vjeçari argjentinas ka marrë oferta të reja nga dy prej klubeve më të mira evropiane.

Kujtojmë se sipas raportimeve të mediave, Barcelona, ​​Inter Miami dhe Al-Hilal janë të interesuar për shërbimet e Messit.

Vini re se klubi saudit ka rritur ofertën e pagave nga 400 në 600 milionë euro në vit.

Megjithatë, opsioni më i mundshëm është rikthimi i lojtarit në klubin katalanas.

Sezonin e kaluar, Messi shënoi 21 gola dhe bëri 20 asistime në 41 ndeshje në të gjitha garat.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat