Benzema transferohet në Arabinë Saudite te Al-Ittihad

Futboll

Benzema transferohet në Arabinë Saudite te Al-Ittihad

Më: 6 qershor 2023 Në ora: 20:28
Benzema në mes

Benzema transferohet në Arabinë Saudite te Al-Ittihad!

Karim Benzema është transferuar në Arabinë Saudite, ku ka firmosur me klubin e Al-Ittihad.

Lajmin e ka bërë publik vetë klubi në një publikim në rrjetet sociale.

Fituesi i “Topit të Artë” ka firmosur me klubin rival të Cristiano Ronaldos dhe Al-Nassr, Al-Ittihad që është edhe kampion i Arabisë Saudite, deri në vitin 2026.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat