Arrihet akordi personal mes Arsenalit dhe Rayas

Futboll

Arrihet akordi personal mes Arsenalit dhe Rayas

Më: 1 gusht 2023 Në ora: 20:17
David Raya

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, David Raya ka rënë dakord për kushtet personale me Arsenalin.

Raya dëshiron me çdo kusht kalimin te Arsenali, pasi që e refuzoi së fundmi Bayern Munichun.

Gjithçka varet tani nga marrëveshja mes klubeve.

Brentfordi është informuar nga Raya që ai dëshiron t’i bashkohet Arsenalit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat