Osasuna sfidon kampionët në fuqi

Futboll

Osasuna sfidon kampionët në fuqi

Nga: K. G. Më: 3 shtator 2023 Në ora: 20:25
Formacionet

Barcelona do të përballet në transfertë me Osasunën në orën 21:00 në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt në La Liga.

Blaugranat do të kërkojnë fitoren e tretë radhazi pas asaj me Kadizin dhe Vijarealin.

Xavi ka vendosur tju besojë pothuajse të njëjtit formacion të javës së shkuar me një ndryshim, Baldenë në vend të Markos Alonso.

Nga ana tjetër Osasuna do të kërkojë 3 pikët në shtëpi duke sfiduar kampionët në fuqi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat