Llapi udhëheq me 2:0, ende pa gola në Klinë

Futboll

Llapi udhëheq me 2:0, ende pa gola në Klinë

Nga: K.G. Më: 23 shtator 2023 Në ora: 15:43
Granit Jashari

Llapi i Podujevës po tregon lojë të mirë në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë.

Llapjanët po tregojnë fuqinë e liderit dhe udhëheqin me rezultat 2:0 me golat e Muhamet Hysenit (18’) e Granit Jasharit (34’).

Gjilani nuk po vërehet fare në repartin e sulmit. 

Dukagjini - Fushë Kosova, pa gola në pjesën e parë në stadiumin “18 Qershori” në Klinë.

Ndeshjet janë të vlefshme të javës së 6-të të elitës së futbollit të Kosovës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat