Reus kreator fitores së Dortmundit

Futboll

Reus kreator fitores së Dortmundit

Nga: K. G. Më: 23 shtator 2023 Në ora: 17:28
Dortmundi

Dortmund shënon fitore minimale me rezultat 1:0 ndaj Wolfsburgut.

Futbollisti Marco Reus ka realizuar në minutën e 68-të.

Tre pikë të vlefshme për vendasit, ndërsa Wolfsburg nuk ia doli që të kthehet i pamposhtur. 

Pas javës së pestë në Bundesliga I, Dortmund është në vend të pestë me 11 pikë dhe ka dy më shumë se Wolfsburg që gjendet dy vende më poshtë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat