Manchester Utd kthehet me tre pikë nga Burnley

Futboll

Manchester Utd kthehet me tre pikë nga Burnley

Nga: K. G. Më: 23 shtator 2023 Në ora: 22:54
Pamje nga ndeshja

Manchester Utd kthehet me tre pikë, pikë që i japin forcë për sfidat e radhës.

“Djajtë e Kuq” shënuan fitore me rezultat 1:0 ndaj Burnleyt.  

Autor i golit është Fernandes në minutën e 45-të. 

Bruno Fernandes me një goditje fluturimthi brenda zonës, pas një asisti perfekt thuajse nga mesfusha nga Evans.

Manchester Utd pas dy humbjeve këndellet në Premier League.

Manchester Utd renditet në vend të 8-tin me 9 pikë dhe Burnley është në fund me 1 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat