Struga Trim Lum kërkon tre pikë

Futboll

Struga Trim Lum kërkon tre pikë

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 23:19
Pamje nga stërvitja

Ekipi i Struga Trim Lum gjatë ditës së sotme ka zhvilluar stërvitjen e fundit në prag të ndeshjes kundër Rabotniçkit, e vlefshme për javën e 8-të të kampionatit maqedonas.

"Seanca e fundit stërvitore është zhvilluar sot dhe ekipi ishte i plotë.

Ndeshja Struga Trim Lum – Rabotniçki në program është të dielën me fillim në ora 15:00 në stadiumin e qytetit në Strugë", njofton FC Struga.

Struganët synojnë tre pikë dhe të tregojnë fuqinë e kampionit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat