Arbnor Muja shënon në Champions League

Futboll

Arbnor Muja shënon në Champions League

Më: 4 tetor 2023 Në ora: 18:59
Arbnor Muja

Arbnor Muja shënon në Champions League!

Arbnor Muja fantastik në ndeshjen e Chamspionsit mes Antwerpit dhe Shaktar Donjeckut, që po zhvillohet në Belgjikë.

Sapo nisi pjesa e dytë, sulmuesi anësor i Kombëtares Shqiptare mori një top zonë dhe pasi shmangu një mbrojtës e dërgoi me mjeshtëri topin në rrjetë.

Një tjetër sulmues kuqezi i çon mesazh Silvinhos një javë para sfidës me Çekinë, që mund të vendosë përfundimisht çështjen e kualifikimit për përfaqësuesen shqiptar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat