Bayerni heq qafesh edhe Freiburgun, - 2 pikë larg liderit

Futboll

Bayerni heq qafesh edhe Freiburgun, - 2 pikë larg liderit

Nga: K. G. Më: 8 tetor 2023 Në ora: 19:21
Bayerni

Bayern Munihu ka shënuar fitore me rezultat 3:0 ndaj Freiburgut, në takimi  që u zhvillua në stadiumin "Allianz - Arena" në Munih.

Coman në minutën e 12-të e 85-të, Sane në atë të 25-tën dhe shënuan për fitoren e bavarezëve.

Bayer Leverkusen kryeson me 19 pikë, duke lënë pas Stuttgartin me 18, Bayern Munih 17, Dortmundin me 17 pikë etj.

Freiburg renditet në vend të tetë me 10 pikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat