Bayerni fiton bindshëm në Stamboll

Futboll

Bayerni fiton bindshëm në Stamboll

Nga: K.G. Më: 24 tetor 2023 Në ora: 20:39
Pamje nga ndeshja

Bayern i Munihut ka shënuar fitore bindëse në Stamboll, me rezultat 3:1 ndaj Galatasarayt, në takimin e Grupit A të Champions League.

Bayerni regjistrojnë fitoren e tretë dhe Galatasaray ka pësuar humbjen e parë.

Për skuadrën turke Icardi shënoi nga penalltia në minutën e 30-të dhe Coman (8'), Kane (73') e Musila (79').

Bayerni kryeson me 9 pikë duke e lënë pas Galatasarayn me 4 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat