Talenti në pronësi të Barçës drejt Arabisë Saudite

Futboll

Talenti në pronësi të Barçës drejt Arabisë Saudite

Më: 2 nëntor 2023 Në ora: 11:56
Fati e Ferran

Talenti në pronësi të Barçës drejt Arabisë Saudite!

Pasi u kthye sezonin e kaluar nga një dëmtim shumë i rëndë që e mbajti larg fushës për një kohë të gjatë.

Ansu Fati u transferua në Premier League, në formë huazimi te skuadra e Brighton e trajnerit De Zerbi, në mënyrë që të rifitonte besimin dhe të gjente formën më te mirë.

Mediet britanike raportojnë se sulmuesi me shumë mundësi do të shkojë në drejtim të Arabisë Saudite verën e ardhshme, me disa klube të Saudi Pro League që kanë filluar të shfaqin interes për të.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat