Girona fiton 2:4 dhe del e para në La Liga

Futboll

Girona fiton 2:4 dhe del e para në La Liga

Më: 4 nëntor 2023 Në ora: 18:46
Girona

Girona fiton 2:4 dhe del e para në La Liga.

Kjo e shtunë nisi me fitoren 2:4 të Gironas në udhëtim me Osasunën.

Katalanasit janë në vendin e parë të renditjes, duke pritur ndeshjen e Real Madrid të dielen.

Me 31 pikë Girona është në vendin e parë të La Liga, teksa Osasuna mbetet në vendin e 11-të.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat