Po shkëlqen në Gjermani, Interi

Futboll

Po shkëlqen në Gjermani, Interi

Më: 5 nëntor 2023 Në ora: 11:58
Asan Ouedragon

Po shkëlqen në Gjermani, Interi dhe Milani nisin derbin për mesfushorin 17-vjeçar!

Ka tashmë një radhë për Asan Ouedragon, mesfushorin 17-vjeçar të Shalkes që ka koleksionuar deri më tani 11 paraqitje dhe sipas asaj që raporton “Sportitalia”,

Interi është klubi më aktiv në ndjekje të tij edhe pse edhe Milani është pozicionuar mirë.

Milanezët duhet të ruhen dhe nga një garë e madhe e përfaqësuar nga emrat e zakonshëm të vëmendshëm ndaj talMesfushori enteve si Lajpcig, Arsenal, Barça dhe Real Madrid.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat