Sneijder e thotë për Shqipërinë, që pak kush e ka pritur

Futboll

Sneijder e thotë për Shqipërinë, që pak kush e ka pritur

Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 16:04
Sneijder

Ora e shortit afron dhe emocionet rriten.

Për t’i dhënë më shumë adrenalinë pritjes duket se po mendon edhe UEFA që në faqen zyrtare të saj në Facebook po pyet ish-yjet e futbollit se cila mund të jetë skuadra befasuese e këtij edicioni.

Wesley Sneijder mendon se skuadra surprizë e këtij Europiani ka për të qenë Shqipëria.

Ish-mesfushori i njohur mesa duket është befasuar nga paraqitjet e kuqezinjve në fazën kualifikuese.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat