Formacionet zyrtare Dinamo - Laçi

Futboll

Formacionet zyrtare Dinamo - Laçi

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 15:50
Formacioni i Dinamos

Dinamo pret në “Niko Dovana” Laçin në sfidën e vlefshme të javës së 15-të të Superiores, me të dyja skuadrat që futen në fushën e lojës për tre pikët.

“Blutë” kërkojnë fitoren e radhës në kampionat në mënyrë që të futen në garë për “Final 4”.

Nga ana tjetër kurbinasit ndodhen në një krizë rezultatesh dhe do të kërkojnë me çdo kusht fitoren që t’i largohen zonës së ftohtë të mbijetesës.

Sfida starton në orën 16:00.

FORMACIONET ZYRTARE:

DINAMO: Sali, Marku, Hoxha, Behiratçe, Allmuça, Gudjabi, Andoni, Lorran, Vila, Denison, Kaçorri

Trajner: Dritan Mehmeti

LAÇI: Dajsinani, Mjaki, Kurti , Cena, Taleb, Kryeziu, Manellari, Ujka, Qato, Da Silva, Sobouale

Trajner: Mirel Josa.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat