Roque përshëndetet me Athleticon, i gatshëm për Barçën

Futboll

Roque përshëndetet me Athleticon, i gatshëm për Barçën

Më: 4 dhjetor 2023 Në ora: 15:20
Vitor Roque

Vitor Roque është përshëndetur me tifozët e Athletico PR, pas ndeshjes së fundit me brazilianët.

“E kam bërë më të mirën, por tani është koha për ëndrrën time, Barçën. Jam duke punuar me mendjen time.

Po punoj shumë. Dua dhe shpresoj të jem gati. Do ta bëjë më të mirën për Barçën.”, tha Roque për mediet braziliane.

18 vjeçari do të kalojë vitin e ardhshëm tek Barcelona, pasi spanjollët kanë paguar 40 milionë euro për t’i siguruar shërbimet e tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat