Zikaltërit për fitore në “San Siro” dhe për kreun e Serie A

Futboll

Zikaltërit për fitore në “San Siro” dhe për kreun e Serie A

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 20:33
Formacionet

Zikaltërit për fitore në “San Siro” dhe për kreun e Serie A!

Inter do të presë në San Siro skuadrën e Udineses në orën 20:45.

Skuadra e Simone Inzaghit futet në fushë vetëm për fitore, pasi tre pikët do t’i dërgonin përsëri në vendin e parë të tabelës.

Rikuperohet Bastoni, por mungojnë Pavard dhe De Vrij,.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat