Formacionet zyrtare Bodo - Ajax!

Futboll

Formacionet zyrtare Bodo - Ajax!

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 18:03
Formacionet

Formacionet zyrtare Bodo - Ajax!

Ditën e enjte, do të luhen fazat e kthimit të vlefshme për një biletë në 1/8 të Europa League dhe Conference League.

7 sfida në total nga këto dy kompeticione do të startojnë në orën 18:45.

Do të njihemi edhe me 7 skuadrat e kualifikuara për të fazën tjetër.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat