Lazio fiton ndeshjen e mbetur, Hysaj 46 minuta

Futboll

Lazio fiton ndeshjen e mbetur, Hysaj 46 minuta

Nga: K.G. Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 22:42
Pamje nga ndeshja

Lazio ka fituar ndeshjen e mbetur të javës së 21-të në Serie A.

Skuadra nga Torino ka fituar në udhëtim me rezultat 2:0 ndaj Torinos.

Golat i realizuan Guendouz (51') e Cataldi (57').

Reprezentuesi i Shqipërisë, Elseid Hysaj është paraqitur titullar për Lazion dhe është zëvendësuar në minutën e 46-të.

Lazio është në vend të shtatë me 40 pikë e Torino në të 10-tin me 36 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat