Arsenali përgatit ofertën për Yildizin

Futboll

Arsenali përgatit ofertën për Yildizin

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 18:02
Kenan Yildiz

Arsenali përgatit ofertën për Yildizin!

Edhe pse duhen ende disa muaj për merkaton e verës, kanë filluar të qarkullojnë disa thashetheme nga Turqia.

Sipas asaj që raporton “Aksam”, pas Liverpool dhe Dortmund, edhe Arsenali është futur në garë për talentin turk të Juvnetusit, Kenan Yildiz.

Sipas mediumit në fjalë, “Topçinjtë” po përgatisin plot 40 milionë euro për ta sjellë yllin turk në “Emirates”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat