Drita fiton dhe i afrohet kreut të tabelës 

Futboll

Drita fiton dhe i afrohet kreut të tabelës 

Nga: K.G. Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 14:52
Ovouka

Drita e Gjilanit ka shënuar fitore të madhe me rezultat 2:0 në përballje me Dukagjinin e Klinës.

Drita i afrohet kreut të tabelës në elitën e futbollit të Kosovës.

Futbollistët Ovouka (56') e Ebuka (71') shënuan për fitoren e Dritës.

Ballkani kryeson me 45 pikë, pasojnë Llapi me 44 e Drita me 43 dhe Dukagjini zë vendin e gjashtë me 30 pikë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat