Skënderbeu-Partizani mbyllet me sherr!

Futboll

Skënderbeu-Partizani mbyllet me sherr!

Më: 25 shkurt 2024 Në ora: 19:06
Pamje

Skënderbeu-Partizani mbyllet me sherr!

Përplasje mes lojtarëve të të dyja skuadrave në fushë

Skënderbeu mposhti Partizanin në shtëpi, por takimi nuk u mbyll ashtu siç duhej.

Në fundin e takimit, portieri Alia u përplas me mbrojtësin Buxhelaj dhe më pas ky debat duket se u zgjat dhe pas vërshëllimës së fundit të gjyqtarit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat