​Mbappe arrin për takimin me Macronin, Al Khelaifin dhe emirin e Katarit

Futboll

​Mbappe arrin për takimin me Macronin, Al Khelaifin dhe emirin e Katarit

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 20:28
Kylian Mbappe

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Kylian Mbappe ka arritur për takimin e tij me presidentin e Francës, Emmanuel Macron, presidentin e Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifin dhe emirin e Katarit.

Thuhet se PSG nuk do të provojë ta bind Mbappen për të nënshkruar një kontratë të re në Paris.

Ndryshimi i mendjes së Mbappes as që nuk është temë diskutimi e këtij takimi.

Mbappe momentalisht është në bisedime vetëm me Real Madridin.  

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat