Erling Haaland me notë dhjetëshe, Kevin de Bruyne 9.1

Futboll

Erling Haaland me notë dhjetëshe, Kevin de Bruyne 9.1

Nga: K. G. Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 23:09
Erling Haaland feston me shokë

Futbollisti Erlind Haaland e ka pas mbrëmjen e tij, që gjatë do të mbajë mend, duke shënuar pesë gola.

Manchester City ka shënuar fitore ne rezultat 6:2 në konak të Lutonit dhe është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Anglisë (FA Cup).

Norvegjezi Haaland është vlerësuar me notë 10 nga faqja e specializuar “Sofascore”.  

Belgu Kevin de Bruyne është vlerësuar me notë 9.1, futbollist që ka asistuar në katër golat e Haalandit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat