Liverpooli me lehtësi në çerekfinale

Futboll

Liverpooli me lehtësi në çerekfinale

Nga: K.G. Më: 28 shkurt 2024 Në ora: 22:54
Liverpooli

Skuadra e Liverpoolit pa ndonjë mund të madh është kualifikuar në çerekfinale të FA Cup (Kupa e Anglisë). 

Liverpooli ka treguar lojë të mirë dhe e ka fituar sfidën me rezultat 3:0 ndaj Southampton-it.

Golat i realizuan Koumas (44') e Danns (73' e 88').

Southampton garon në Championship (liga e dytë angleze).

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat