Laçi zyrtarizon trajnerin e ri pas largimit të Mirel Josës!

Futboll

Laçi zyrtarizon trajnerin e ri pas largimit të Mirel Josës!

Më: 3 mars 2024 Në ora: 19:03
Armando Cungu

Laçi zyrtarizon trajnerin e ri pas largimit të Mirel Josës!

Klubi i Laçit ka gjetur trajnerin e ri për pjesën e mbetur të sezonit, i cili do të jetë Armando Cungu.

Cungu ka qenë në krye të kurbinasve në sezonet 2014-2015 dhe 2019-2020 dhe rikthehet për të marrë drejtimin e këtij ekipi, me Laçin që momentalisht renditet në vend të shtatë me 30 pikë.

Cungu do të zëvendësojë te Laçi Mirel Josën, i cili u shkarkua pas humbjes 1-0 në javën e fundit ndaj Skënderbeut.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat