Bayern Munih po mendon seriozisht

Futboll

Bayern Munih po mendon seriozisht

Më: 11 prill 2024 Në ora: 12:57
Bayern Munih

Bayern Munih po mendon seriozisht për të ardhmen, teksa porta mbetet një “hallkë” e rëndësishme.

Manuel Neuer mund të tërhiqet në vitin 2026, por nuk përjashtohet edhe viti 2025, teksa drejtuesit bavarezë janë pranë marrëveshjes me Alexander Nubel.

27-vjeçari kaloi dy sezone huazimi te Monaco, ndërsa në këtë sezon aktivizohet te Stuttgart ku ka luajtur 29 ndeshje.

Bayern Munich i ka ofruar një kontratë të re deri në qershor 2030 dhe tani pritet përgjigja e lojtarit, ndërsa është konfirmuar se, Nubel do të luajë edhe sezonin 2024-2025 në huazim te Stuttgart.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat